Home Lajmi i parë Bëri thirrje për grusht shtet ndaj Thaçit, Milaim Zeka ‘çartet’ e fyen: Ta marroftë Zoti fytyrën bre…

Bëri thirrje për grusht shtet ndaj Thaçit, Milaim Zeka ‘çartet’ e fyen: Ta marroftë Zoti fytyrën bre…

by Republika online

Ish-deputeti i Kosovës dhe kryetari i Partisë Euroatlantike, Milaim Zeka ka reaguar ndaj anëtarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Astrit Rexhepi.

E kjo pas thirrjes për grushtet ushtarak të Rexhepit ndaj presidentit Hashim Thaçi.

“Për mendimin tim, tani është momenti ideal për grushtet ushtarak! MPB-Vetëvendosje, FSK-Anton Quni (personi ideal kundër Thaçit)! Mënyra e vetme për të i çrrënjosur përfundimisht HORRAT e LDK&Co!”, ka shkruar Rexhepi.

Pas kësaj Zeka reagon ashpër përmes një postimi në Facebook, ku thotë se këta janë ajo kategoria që po ia thyen qafën Albin Kurtit.

Zeka thotë se pas kësaj deklarate Rexhepi është dashur të futet në burg.

Postimi i Zekës:

Magare te kasaje kategorie e moren ne qafe Albin Kurtin

Masi nuk ka prokuror, se ky hajvan ish fute ne burg. O budalle, per puqe e budallaki, ju mundeni me tentu, po keq mundeni me perfundu.

Ty, jo ne parti, po as ne WC publike nuk te kisha pranu. Ani ti profesor, ti me eduku dikend?! Zoti ta marrofte ftyren qe nuk e ke…!!!

You may also like

1 comment

Vetëm pak minuta pasi LDK e dorëzoi mocionin për rrëzimin e Kurtit, Albulena Haxhiu vjen me kundërpërgjigje - Republika online 21/03/2020 - 17:03

[…] Bëri thirrje për grusht shtet ndaj Thaçit, Milaim Zeka ‘çartet’ e fyen: Ta marroftë Zoti fy… […]

Reply

Leave a Comment