Bujar Muli me rekorde, 1200 kg në shpinë, 500 kg në bark dhe ndal traktorin (VIDEO)

Përmes stories së gazetarit Milot Hasimja do të kuptoni për tri rekorde të radhës që do t’i thyej Bujar Muli apo ”Hulku i Kosovës” .

Se çka do të mbajë në shpinë dhe çka do të ndalojë ky njeri, e kuptoni gjatë materialit.

Bujar Muli ka edhe shumë rekorde tjera, ndërsa tenton të jetë peshëngritësi më i fuqishëm në botë./Republika Online

Previous post Këta janë super dronët me të cilët pritet të furnizohet Ushtria e Kosovës (VIDEO)
Next post Ky është personi që vdiq pasi u rrëzua nga ndërtesa ku punonte (FOTO)