Home Kosovë Çifti nga Gjakova mes dy feve, flet për paragjykimet familjare (VIDEO)

Çifti nga Gjakova mes dy feve, flet për paragjykimet familjare (VIDEO)

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled

Janë në lidhje tash e 6 vjet. Si në histori të bukura dashurie, i njëjtë ishte edhe takimi i parë mes Robertina Mataj dhe Ardi Dina. Ndonëse ajo jetonte në Zvicër, ata u njoftuan tek vendi ku punonte Ardi në Kosovë.

Mirëpo, rrugëtimi për të krijuar këtë lidhje nuk ishte aspak i lehtë për ta. Kjo pasi Ardi është mysliman, ndërsa Robertina katolike.

Gazetare: Egzona Shahini

Lexo edhe:  Ngjarje e rëndë për familjen Pajaziti, i riu dyshohet se i dha fund jetës në tarracën e banesës (FOTO)

Momenti më i vështirë për 26-vjeçaren ishte takimi i parë i babait të saj me Ardin.

Për më shumë, mund të klikoni në linkun më poshtë.

You may also like