S’ia dhanë rrogën, i riu shkatërron kamionët e ndërrmarrjes ku punonte (VIDEO)

Një i ri turk, që punonte si operator ekskavatori në një minierë qymyri, reagoi ashpër kur u informua se paga e tij po shtyhej edhe një herë.

I zemëruar, ai shkatërroi me ekskavator kabinat e pesë kamionëve të parkuar në vend.

Një kamera e telefonit celular regjistroi zemërimin e punonjësit, i cili u qetësua dhe ndaloi punën e tij shkatërruese, pas ndërhyrjes së kolegëve të tij.

Videoja, e cila transmetohet në rrjetet sociale turke , është bërë virale, me shumë përdorues që justifikojnë reagimin e punonjësit të papaguar, dhe të tjerët jo.

Previous post 90-vjeçarja që ushqeu ushtarët e UÇK-së, i mbeti merak që nuk i dha bukë edhe Adem Jasharit (VIDEO)
Next post “E gjithë Drenica me Bekim Jasharin”/ Geci me akuza të rënda për miliarderët e Skenderajt