“Ti paguhesh nga agjentët rusë”, “A din shkrim lexim”/ PërpIasja e Agim Bahtirit me Vehbi Kajtazin (VIDEO)

Një përpIasje mes kandidatit për kryetar të Mitrovicës, Agim Bahtiri dhe analistit Vehbi Kajtazi ka ndodhur në Debat Plus.
Pasi Kajtazi ia bëri pyetjen se a është e vërtetë ajo që ka thënë Fatmir Hasani se ‘Agim Bahtiri është analfabet’, Bahtiri u lëshua në akuza ndaj tij.

“Unë po du me të kallxu ty dicka. Ti po paguhesh nga agjentët rusë për të njollosur figurat publike. Një meaxheri mei thënë dikujt analfabet, është turpi më i madh. Ai nuk është bash kërkushi e dijnë të gjithë kush është ai’’, tha Bahtiri.

“Hajde në studio të testojmë a din shkrim e lexim”, tha Kajtazi.

“Në sa gjuhë po don me të bë shkrim e lexim ty. Ti je i paguar nga agjentët rusë. Ke problem me vetveten dhe dëshiron ta shantazhosh Albin Kurtin dhe Agim Bahtirin’”

Previous post Atdheu flet për lidhjen e tij me Bora Zemanin
Next post 22 vjeçarja shqiptare bëhet berbere, meshkujt presin në radhë për t’u qethur tek ajo (VIDEO)