Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Celta Vigo dhe Real Madridi

Celta Vigo dhe Real Madridi

by rks2008


Celta Vigo dhe Real Madridi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për javën e 30-të në La Liga.

Los Blancos janë mysafir të Vigos në takimin i cili pritet të zhvillohet në stadiumi me fillim nga ora 18:30.

Ekipi i Carlo Ancelottit vjen në këtë ndeshje pas humbjes turpëruese 4-0 në shtëpi nga Barcelona në El Clasico dhe synon t’i kthehet sa më shpejt fitores.

Lexo edhe:  Bad News Eagles zë vendin e parë në ballkan për CS:GO

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like