Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Dortmundi dhe Leipzigu – Shiko këtu ndeshjen –

Dortmundi dhe Leipzigu – Shiko këtu ndeshjen –

by rks2008


Borussia Dortmundi do të jetë nikoqir i Rasenball Sport Leipzigut për duelin që luhet në kuadër të javës së 28-të në Bundesliga.

Ndeshja që fillon në ora 18:30, do të luhet në stadiumin “Signal Iduna Park”.

Për këtë ndeshje, Dortmundi do të jetë pa Thomas Meunier, Felix Passlack, Nico Schulz, Steffen Tigges dhe Mateu Morey, që janë të lënduar.

Lexo edhe:  Duhet një fitore e jona dhe një humbje e Milanit

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like