Copyrighted.com Registered & Protected
Home Fokus Florian Marku dhe Chris Jenkins

Florian Marku dhe Chris Jenkins

by rks2008


Boksieri shqiptar, Florian Marku, sonte do të kërkojë ta mbroj titullin IBF International në kategorinë e peshave të lehta.

Marku për kundërshtar do ta ketë boksierin britanik, Chris Jenkins.

Meçi mes këtyre dy boksierëve do të zhvillohet në “Utilita Arena” në Newcastle.

Ky meç parashihet të fillojë rreth orës 22:30 sipas kohës sonë lokale, nëse meçet tjera paraprake nuk marrin më shumë kohë.

Lexo edhe:  “Më preu në besë, Maliq Daka e ftoi djalin e ti, vëllaun e ti, djalin e vëllaut dhe një tjetër, krejt t'armatosun"

Shiko ketu meçin – LIVE

Shiko ketu meçin – LIVE

You may also like