Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Freiburgu dhe Bayern Munichu – Shiko këtu ndeshjen –

Freiburgu dhe Bayern Munichu – Shiko këtu ndeshjen –

by rks2008


Bayern Munichu do të ketë një udhëtim të vështirë te Freiburgu në kuadër të javës së 28-të në Bundesliga.

Bavarezët vazhdojnë të mbesin lider me 63 pikë, gjashtë me shumë se ndjekësi i parë, Borussia Dortmundi.

Në anën tjetër Freiburgu janë në vendin e pestë me 45 pikë dhe po luftojnë për një vend në Ligën e Kampionëve.

Lexo edhe:  5 Arsenal players who underperformed against Newcastle United

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like