Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Getafe dhe Mallorca – Shiko këtu ndeshjen –

Getafe dhe Mallorca – Shiko këtu ndeshjen –

by rks2008


Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Getafes dhe Mallorcas.

Vedat Muriqi është në formacionin startues të mysafirëve dhe do ta kërkojë golin sot me fillim nga ora 14:00.

Mallorca gjendet në vendin e 18-të me 26 pikë, kurse Getafe në vendin e 15-të me tri pikë më shumë.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Lexo edhe:  Ian Wright reacts to ‘very strange’ Granit Xhaka interview after Arsenal defeat

You may also like