Copyrighted.com Registered & Protected
Home Fokus Hande dhe Kerem, çifti që po rrëmben zemrat e të gjithëve (FOTO)

Hande dhe Kerem, çifti që po rrëmben zemrat e të gjithëve (FOTO)

by rks2008


Aktorja e njohur turke Hande Erçel dhe aktori Kerem Bursin janë shumë të dashur për publikun. Hande dhe Kerem kalojnë shumë kohë së bashku pasi lidhin jetën e tyre profesionale dhe të përditshmen.

Së fundmi aktorja turke ka postuar një foto nga pushimet verore në të cilën ndodhej me Keremin. Ndërkohë, edhe Kerem ka shpërndarë të njëjtën foto në “InstaStory”, ku ka shkruar “Dua të shpërthejë arkivi”.

Lexo edhe:  Serbët i vranë gruan dhe 7 fëmijë, ish-ushtari i UÇK bëhet me binjakë pas 20 vitesh (VIDEO)

Hande dhe Kerem janë një çift shumë simpatik që pëlqehen nga publiku. Krahas aktrimit, çifti i kushton vëmendje edhe fushës së artit, pikturës. Kujtojmë se, aktorja 27-vjeçare, Hande Erçel më 27 prill ka pranuar lidhjen e saj me aktorin, Kerem Bursin.

Dyshja janë njohur në serialin “Sen Çal Kapimi”, ku janë protagonistët kryesorë të serialit.

Lexo edhe:  Loja e fatit tim - Episodi 21 - Pjesa 2

You may also like