Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Je shumë kritik dhe agresiv nga larg, këtu para meje “e bën në brekë” –

Je shumë kritik dhe agresiv nga larg, këtu para meje “e bën në brekë” –

by rks2008


Jose Mourinho vazhdoi luftën e tij me mediat gjatë një konference për shtyp, duke akuzuar një gazetar se i ka “zhytur brekët” në prani të tij.

Mourinho më pas mori një pyetje nga një gazetar, të cilin me sa duket e njihte shumë mirë për shkak të disa deklaratave të tij në një radio.

Lexo edhe:  Getafe dhe Barcelona – Shiko këtu ndeshjen

Bëhej fjalë për gazetarin Alessandro Austini, i cili kësaj radhe e pyeti për mbrojtjen me tre lojtarë dhe Mourinho u ‘befasua’ nga pyetja e tij.

“Prisja një pyetje shumë më të dhunshme nga ju.

Të dëgjova në radio, ishe shumë më agresiv, shumë më kritik, shumë më i dhunshëm. Nuk e prisja një pyetje kaq të lehtë”.

“Përfundimi që unë arrij është se je super agresiv dhe super i dhunshëm në radio, pastaj vjen këtu dhe “e bën në brekë” para meje”, i ka thënë Mourinho gazetarit.

Lexo edhe:  Ndeshjet e mbetura të Arsenalit dhe Tottenhamit në garën për top 4

You may also like