Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport PSG dhe Lorient – Shiko ketu ndeshjen –

PSG dhe Lorient – Shiko ketu ndeshjen –

by rks2008


Paris Saint-Germain do të përballet me Lorientin në kuadër të javës së 30-të në Ligue 1.

Ndeshja që fillon në ora 20:45, do të luhet në stadiumin “Parku i Princave”.

Për këtë ballafaqim, parisienët do të jenë pa Juan Bernat, Angel di Maria, Amadou Diallo, Julian Draxler, Ander Herrera, Layivin Kurzawa, Keylor Navas dhe Marco Verratti, që të gjithë të lënduar.

Lexo edhe:  VIDEO/ Goli i Lionel Messit për PSG-në kundër Montpellier

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like