Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Sampdoria dhe Roma – Shiko këtu ndeshjen –

Sampdoria dhe Roma – Shiko këtu ndeshjen –

by rks2008


Roma është mysafir i Sampdorias për duelin që luhet në kuadër të javës së 31-të në Serie A.

Ndeshja që fillon në ora 18:00, do të luhet në stadiumin “Luigi Ferraris”.

Për këtë duel, Sampdoria do të jetë pa Mikkel Damsgaard, Sebastian Giovinco dhe Albin Ekdal, që janë të lënduar.

Në anën tjetër, Roma nuk mund të llogarisë vetëm në Leonardo Spinazzolan, që po ashtu është i lënduar.

Lexo edhe:  Lista e lojtarëve që i dëshiron Erik ten Hag te Manchester Unitedi për sezoni e ri

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like