Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Lëri femijët të fitojnë –

Lëri femijët të fitojnë –

by rks2008


Sa herë të ketë kohë të lirë, ylli argjentinas ia kushton atë familjes. 34 vjeçari veproi njëjtë edhe së fundmi.

Bashkëshortja e tij, Antonela Roccuzzo i ka publikuar dy video në rrjetet sociale, ku shihet shtatë herë fituesi i Topit të Artë” duke luajtur me tre djemtë e tij në oborr të shtëpisë.

Në video shihet Messi duke shënuar, por gruaja e tij e ka një kërkesë për të: “Lëri fëmijët të fitojnë”, ka shkruar Antonela.

Lexo edhe:  Ronaldinho tregon pasuesit e Messit dhe Ronaldos

You may also like