Copyrighted.com Registered & Protected
Home Fokus Policia në aksion në Veri të Kosovës – DETAJE

Policia në aksion në Veri të Kosovës – DETAJE

by rks2008


Policia e Kosovës në asistim të Doganës së Kosovës ka nisur një aksion kundër kontrabandës sot në dy lokacione të ndryshme.

Siç mëson Sinjali një depo është duke u kontrolluar në veri të vendit nga Policia Kufitare dhe dogana, nën dyshimet se malli i kontrabanduar është shpërndarë në disa vendet të tjera të Kosovës.

Lexo edhe:  Me rrogë 1474 euro, kështu i priste “mysafirët” në zyrë ish-shefi i marketingut në RTK (FOTO)

Bastisjet janë duke u kryer në Lagjen e Boshnjakëve. Sinjali do të ju mbajë të informuar me detajet e reja nga Policia.

You may also like