Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Real Madridi dhe Getafe – Shiko këtu ndeshjen

Real Madridi dhe Getafe – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Real Madridi dhe Getafe kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për javën e 31-të në La Liga.

Los Blancos janë nikoqir të Getafes në takimin i cili pritet të zhvillohet në Santiago Bernabeu me fillim nga ora 21:00.

Ekipi i Carlo Ancelottit ka formë të mirë në kampionat dhe katër fitore nga pesë ndeshjet dhe synon fitores e radhës për t’iu ofruar edhe më shumë titullit.

Lexo edhe:  Stan Kroenke to reportedly give Arsenal huge summer transfer budget for rebuild

Real Madridi: Courtois, Vazquez, Militao, Alaba, Marcelo, Valverde, Casemiro, Camavinga, Vinicius Jr, Benzema, Rodrygo.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like