Copyrighted.com Registered & Protected
Home Fokus Do habiteni: Kaq shumë është plakur Antonio i serialit “Për ty” (FOTO)

Do habiteni: Kaq shumë është plakur Antonio i serialit “Për ty” (FOTO)

by rks2008


Seriali ‘Për ty’, ishte një seri e cila të gjithë shqiptaret e kanë shikuar

Kjo telenovele u komentua shumë, pasi që dy aktoret e njohur me personazhet e tyre kanë për që të rrëmbejnë zemrat e publikut shqiptarë, shkruan InfoKosova.

Aktorët Maria dhe Antonio kanë qenë shumë interesant për publikun kosovar.

Ky serial ka filluar që të transmetohet menjëherë pas luftës në Kosovë.

Lexo edhe:  Detaje trishtuese se si rreshteri policor e bëri për spital zyrtaren policore në Pejë

“InfoKosova” iu sjell disa fotografi të aktorit Antonio teksa shihet me një ndryshim drastik në pamje.

Shiko fotot:

You may also like