Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Manchester City dhe Liverpooli – Shiko këtu ndeshjen

Manchester City dhe Liverpooli – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Manchester City dhe Liverpooli do të ndeshen sot në derbin e javës së 32-të në Ligën Premier, ndeshje e cila mund të thotë shumë rreth garës për titull kampioni.

Qytetarët janë nikoqir të Reds në super-ndeshjen e javës në futbollin anglez, pasi dy skuadrat janë në garë të ashpër për titullin e Ligës Premier këtë sezon.

Lexo edhe:  VIDEO/ Nuk ndalet Lionel Messi, shënon golin e dytë për PSG-në kundër Montpellier

Liverpooli ka fituar 10 ndeshjet e fundit në Ligën Premier. Man City ka fituar tetë nga nëntë ndeshjet e fundit në shtëpi në Ligën Premier.

Pa dyshim ndeshja më e madhe e sezonit deri më tani.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like