Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Torino dhe Milani – Shiko këtu ndeshjen

Torino dhe Milani – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Milani do të jetë mysafir i Torinos për ndeshjen që luhet në kuadër të javës së 32-të në Serie A.

Përballja që fillon në ora 20:45 do të zhvillohet në “Stadio Olimpico di Torino”, me Rossonerët që duhet të fitojnë.

Për këtë sfidë, Torino do të jetë pa Dennis Praet, Simone Zaza dhe Antonio Sanabria, që janë të lënduar.

Lexo edhe:  VIDEO/ Momenti kur Evertoni siguron mbijetesën në Premier League

Në anën tjetër, Milani do të ketë mungesa si, Zlatan Ibrahimovic, Ante Rebic, Ismael Bennacer, Samu Castillejo, Alessio Romagnolin, Alessandro Florenzi dhe Simon Kjaer, që janë të lënduar.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like