Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Bayern Munichu dhe Villarreali – Shiko këtu ndeshjen

Bayern Munichu dhe Villarreali – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Bayern Munich do të jetë nikoqir i Villarealit për ndeshjen e dytë çerekfinale në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Përballja që fillon në ora 21:00, do të luhet në stadiumin “Allianz Arena”, derisa sfida e parë kishte përfunduar 1-0 në të mirë të spanjollëve.

Për këtë ballafaqim, kampioni i Bundesligës nuk mund të llogarisë në Eric Choupo-Moting dhe Corentin Tolisson që janë të lënduar.

Lexo edhe:  VIDEO/ Milani shënon golin e dytë kundër Atalantas

Bayern Munichu: Neuer, Pavard, Upamecano, Hernandez, Davies, Goretzka, Kimmich, Coman, Muller, Gnabry, Lewandowski.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like