Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Real Madridi dhe Chelsea – Shiko këtu ndeshjen

Real Madridi dhe Chelsea – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Real Madridi dhe Chelsean do të zhvillojnë sonte ndeshjen kthyese në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kmapionëve.

Përballja e parë mes dy skuadrave përfundoi 3-1 për Los Blancos, ndërsa dueli i sontëm që fillon në ora 21:00, do të luhet në stadiumin “Santiago Bernabeu”.

Për këtë duel, mbretërit do të jenë pa Eder Militao dhe Luka Jovic që janë të lënduar, ndërsa ka dyshime te Ferland Mendy.

Lexo edhe:  Pepe out, Saliba decision – Transfer status of every Arsenal player this summer

Në anën tjetër, The Blues do të jenë pa Ben Chilwell, Callum Hudson-Odoi, Ross Barkley dhe Romelu Lukaku, që janë po ashtu të lënduar.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like