Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Atletico Madridi dhe Manchester City – Shiko këtu ndeshjen

Atletico Madridi dhe Manchester City – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Në Estadio Wanda Metropolitano zhvillohet ndeshja kthyese çerekfinale e Ligës së Kampionëve ndërmjet Atletico Madridit dhe Manchester Cityt.

Me një gol epërsi në favor të Citizens 1-0 përfundoi sfida e parë në Etihad Stadium dhe sonte në kryeqytetin spanjoll do të vendoset skuadra që do të kualifikohet në gjysmëfinale.

Do të shohim një tjetër përballje taktikash ndërmjet strategëve Diego Simeone dhe Pep Guardiola, të cilët i kanë zgjedhur skuadrat që do ta nisin ndeshjen nga minuta e parë.

Lexo edhe:  Nuk e meritojmë të luajmë në Champions League dhe në Europa League

Skuadra e kualifikuar, në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve do të luajë përballë Real Madridit që eliminoi Chelsean në çerekfinale.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like