Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Nuk largohem nga Arsenali pa e fituar një trofe

Nuk largohem nga Arsenali pa e fituar një trofe

by rks2008


Granit Xhaka është i vendosur të qëndrojë te Arsenali.

Ai ka dhënë një intervistë për “Players’ Tribune Football”, ku i ka treguar planet e tij për të ardhmen.

Xhaka ka thënë se ndihet mirë në Londër dhe se e ka ndërmend të qëndrojë aty derisa të fitojë ndonjë trofe me “Gunners”.

“Pas këtij sezoni, i kam edhe dy vjet të tjerë kontratë këtu. Do të jap gjithçka derisa të jem në këtë klub.

Unë dua të arrij diçka me këtë klub, diçka speciale. Dhe, pa e arritur këtë, nuk do të largohem”, deklaroi Xhaka

Lexo edhe:  Mikel Arteta refuses to defend Arsenal players after Newcastle defeat

You may also like