Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport VIDEO/ Ky asistim fantastik i Luka Modric bëhet viral në rrjetet sociale

VIDEO/ Ky asistim fantastik i Luka Modric bëhet viral në rrjetet sociale

by rks2008


Asistimi i Luka Modric për golin e Rodrygos është një nga më të mirët që keni parë në një ndeshje të madhe të Ligës së Kampionëve.

Modric dhuroi një asistim fantastik për të gjetur të vetëm brazilianin Rodrygo, i cili shënoi për rezultat 1-3 dhe dërgoi ndeshjen në vazhdime.

Ky asistim i yllit kroat ka lënë pa fjalë të gjithë dhe tashmë rrjetet sociale janë pushtuar me fjalë të mëdha për Modricin.

Lexo edhe:  Chelsea dhe Liverpooli – Shiko këtu ndeshjen

“Pasim i jashtëzakonshëm”, “Magjia e Modricit”, ishin vetëm disa nga komentet e këtij super-asistimi.

You may also like