Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Barcelona dhe Eintracht Frankfurti – Shiko këtu ndeshjen

Barcelona dhe Eintracht Frankfurti – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Barcelona është nikoqir i Eintracht Frankfurtit në ndeshjen kthyese çerekfinale të Ligës së Evropës që zhvillohet në Camp Nou.

Në sfidën e parë të zhvilluar në Waldstadion nuk pati fitues 1-1, ashtu që gjithçka do të nisë nga fillimi në përballjen e sotme.

Barcelona: Ter Stegen; Mingueza, Araujo, Eric Garcia, Jordi Alba; Pedri, Busquets, Gavi; Dembele, Aubameyang, Ferran Torres.

Lexo edhe:  Cristiano Ronaldo flet për herë të parë për trajnerin e ri Erik ten Hag

Skuadra fituese, në gjysmëfinale do të luajë me ekipin që e fiton duelin ndërmjet Lyonit dhe West Ham Unitedit.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like