Copyrighted.com Registered & Protected
Home Fokus Momenti kur një fëmijë shpëtohet nga zjarri në Prishtinë dhe nxirret në krahë nga një grua (VIDEO)

Momenti kur një fëmijë shpëtohet nga zjarri në Prishtinë dhe nxirret në krahë nga një grua (VIDEO)

by rks2008

Një zjarr i madh ka shpërthyer në një objekt banimi në Prishtinë.

Policia ka rrethuar me shirita zonën ku ka ndodhur zjarri, duke bllokuar qarkullimin për një kohë.

Nga Policia e Kosovës kanë thënë për Reporteri.net se nuk ka të lënduar nga shpërthimi i zjarrit, por se ka dëme të konsiderueshme materiale.

Lexo edhe:  Loja e fatit tim - Episodi 21 - Pjesa 3

Ndërkohë janë publikuar pamje nga momenti kur një fëmije shpëtohet nga zjarri dhe nxirret në krahë nga një grua.

You may also like