Copyrighted.com Registered & Protected
Home Fokus Befason mërgimtari: Me i pas 100 euro në Kosovë, kënaqesh, s’ka hiç stres ktu (VIDEO)

Befason mërgimtari: Me i pas 100 euro në Kosovë, kënaqesh, s’ka hiç stres ktu (VIDEO)

by rks2008

Mërgimtarët që po qëndrojnë në Kosovë, thonë se në Kosovë është jeta më e mirë, pasi ka më pak stres dhe mund të kënaqesh me pak para.

Një mërgimtar nga Gjermania, thotë se jeta në shtetin gjerman është stresuese, me shumë punë, e pak kënaqësi.

Sipas tij, në këtë aspekt Kosova është më e mirë, pasi këtu mund të kënaqesh edhe me 100 euro.

Lexo edhe:  Me rrogë 1474 euro, kështu i priste “mysafirët” në zyrë ish-shefi i marketingut në RTK (FOTO)

“Këtu është jeta ma e mirë se punon ma pak, kënaqesh me ma pak pare. Atje ki shumë punë, stres, nuk kënaqesh, edhe me i harxhu 200 euro. A këtu në Kosovë kënaqesh me 100 euro”, shprehet ai në ATV.

You may also like