Copyrighted.com Registered & Protected
Home Fokus Shtrohet iftar për 250 bija në këtë qytet (VIDEO)

Shtrohet iftar për 250 bija në këtë qytet (VIDEO)

by rks2008

Këshilli organizativ i fshatit Shajkoc të Podujevës, ka shtuar një iftar për rreth 250 bijat e fshatit.

Ato u thirrën në një iftar të përbashkët, të organizuar ekskluzivisht për to.

Darka dhe ndeja në këtë darkë Ramazani u mundësua nga mërgata e këtij fshati.

Ky iftar pati qëllim ruajtën e lidhjeve farefisnore.

Lexo edhe:  I moshuari u kërkon djemve të tij në diasporë t’i dërgojnë para dhe ta ndihmojnë Albin Kurtin (VIDEO)

You may also like