Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Manchester Unitedi dhe Norwichi – Shiko këtu ndeshjen

Manchester Unitedi dhe Norwichi – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Manchester Unitedi dhe Norwichi kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për javën e 33-të në Ligën Premier.

Djajtë e Kuq janë nikoqir të Norwichit në takimin që pritet të zhvillohet në Old Trafford nga ora 16:00.

Ekipi i Ralf Rangnick është në një formë jo të mirë, por synon fitore për të mbajtur gjallë shpresat për vendin e katërt.

Lexo edhe:  Ronaldinho tregon pasuesit e Messit dhe Ronaldos

Në anën tjetër, mysafirët kanë pak gjasa për të shpëtuar këtë sezon, por me një fitore të befasishme, mund të rritet besimi kur kanë mbetur edhe pesë ndeshje.

Man Utd: De Gea, Dalot, Lindelof, Maguire, Telles, Pogba, Bruno Fernandes, Lingard, Sancho, Ronaldo, Elanga.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Lexo edhe:  Getafe dhe Barcelona – Shiko këtu ndeshjen

You may also like