Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport PSG dhe Marseille – Shiko këtu ndeshjen

PSG dhe Marseille – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Në Parc des Princes zhvillohet derbi i madh francez, i njohur si ‘Le Classique’, ndërmjet Paris Saint-Germain dhe Olympique de Marseille.

Lideri i Ligue 1 ka 71 pikë, 12 më shumë se kundërshtari i sotëm që mban vendin e dytë në renditje.

Strategët Mauricio Pochettino dhe Jorge Sampaoli i kanë caktuar lojtarët që do të jenë pjesë e formacioneve fillestare.

Lexo edhe:  Duhet një fitore e jona dhe një humbje e Milanit

Paris Saint-Germaini: Donnarumma, Hakimi, Marquinhos, Kimpembe, Nuno Mendes, Danilo Pereira, Verratti, Gueye, Messi, Mbappe dhe Neymari.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like