Copyrighted.com Registered & Protected
Home Fokus SKANDAL: Ganimete Musliu u kërkon mërgimtarëve mos të japin para në Fondin e Ushtrisë së Kosovës, mediat heshtin (VIDEO)

SKANDAL: Ganimete Musliu u kërkon mërgimtarëve mos të japin para në Fondin e Ushtrisë së Kosovës, mediat heshtin (VIDEO)

by rks2008


Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës ishte e ftuar në një tubim me përkrahes të PDK’së nga mërgata në Gjermani, shkruan RepublikaOnline

Në këtë takim ishte i ftuar edhe ish-kryetari i Skenderajt nga radhet e PDK’së, Sami Lushtaku, e Blerta Deliu – Kodra.

Gjatë këtij takimi Ganimete Musliu iu bëri një thirrje interesante mërgatës kosovare, duke ju then që mos ta përkrahin Fondin e Sigurisë për të fuqizuar Ushtrinë e Kosovës.

Lexo edhe:  Dorasi dhe viktima të dy ishin nga Diaspora - Detaje të reja nga ngjarja

Kjo ka ngjallur reagime të shumta tek qytetarët por për qudi asnjë media nuk raportoi për këtë ngjarje.

Ganimete Musliu ënde nuk ka ardhur me një reagim konkret për deklaratat e saj./RepublikaOnline

You may also like