Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Barcelona dhe Cadizi – Shiko këtu ndeshjen

Barcelona dhe Cadizi – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Barcelona është nikoqir i Cadizit në Camp Nou për ndeshjen e javës së 32-të në La Liga.

Blaugranët janë në vend të dytë në tabelë me 60-të pikë, 15 më pak se lideri Real Madrid që po marshon drejt titullit.

Megjithatë, skuadra e Xavi Herndandez ka dy ndeshje më pak të zhvilluara, ashtu që mbetet akoma matematikisht në garë për titullin e kampionit të Spanjës.

Lexo edhe:  Mikel Arteta reveals what he told Arsenal stars after damaging Tottenham defeat

Në anën tjetër, ekipi i Sergio Gonzalez po lufton për mbijetesë dhe aktualisht ndodhet në zonën e rrezikut, por vetëm një pikë prapa pozitave që mbesin në elitë.

Barcelona: Ter Stegen, Dest, Lenglet, Eric Garcia, Jordi Alba, Busquets, De Jong, Gavi, Dembele, Depay dhe Ferran Torres.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Lexo edhe:  Cadizi dhe Real Madridi – Shiko këtu ndeshjen

You may also like