Copyrighted.com Registered & Protected
Home Fokus Turku që jeton në Kosovë: Albin Kurtin e dua shumë, më shumë se Erdoganin (VIDEO)

Turku që jeton në Kosovë: Albin Kurtin e dua shumë, më shumë se Erdoganin (VIDEO)

by rks2008


Se në vendin tonë po ndërtojnë një jetë të re shumë shtetas të huaj, kjo më nuk do diskutim.

Studiot televizive janë vendet ku shtetasit e huaj po rrëfehen për ditët e reja në jetën e tyre që kanë filluar t’i ndërtojnë në vendin tonë.

Kështu ka ndodhur edhe me një turk i cili tash e disa vite la Stambollin për Kosovën.

Lexo edhe:  Kosovaro u dërgon familjarëve foto intime të gruas: Kjo dhe motrat e saj shiten për para

Ai sot flet një gjuhë shqipe mjaft të mirë.

Ndërsa gjatë deklarimit të tij, i pyetur se kush është presidentja dhe kryeministri i vendit ani pse ua ngatërroi pozitat, turku emrin e Albin Kurtit e dite mjaft mirë.

Si të mos mjaftonte njohuria për të, turku u deklarua se Albin Kurtin e do më shumë se presidentin e atdheut të tij, Erdoganit i cili pëlqehet nga një masë e madhe e turqëve. /GazetaDemos/

Lexo edhe:  “E di sekretin e një arme të rrezikshme”, plaku kosovar kërkon takim me Kryeministrin ose Shefin e Ushtrisë

Këtu mund ta ndiqni përgjigjen e tij:

You may also like