Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Juventusi dhe Fiorentina – Shiko këtu ndeshjen

Juventusi dhe Fiorentina – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Juventusi dhe Fiorentina do të përballen sonte më fillim nga ora 21:00 në kuadër të gjysmëfinales së Kupës së Italisë.

Ndeshja e parë në mes të tyre përfundoi me rezultat 1-0 në favor të “Zonjës së Vjetër”.

Juve ka avantazhin e qartë për shkak të vlerës shtesë që i bashkangjitet golave ​​si mysafirë në këtë kompeticion.

Lexo edhe:  Mikel Arteta delivers update on Gabriel and Ben White injuries ahead of Newcastle vs Arsenal

Kushdo që e kalon tutje këtë raund, do të përballet në finale me Interin që mbrëmë mposhti 3-0 Milanin.

Juventusi: Szczesny, Danilo, De Ligt, Chiellini, Pellegrini, Cuadrado, Zakaria, Arthur, Rabiot, Morata, Vlahovic.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like