Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Real Sociedadi dhe Barcelona – Shiko këtu ndeshjen

Real Sociedadi dhe Barcelona – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Në Reale Seguros Stadium zhvillohet ndeshja e xhiros së 33-të në La Liga ndërmjet Real Sociedadit dhe Barcelonës.

Blaugranët kanë rënë në vend të katërt në renditje he duan ta rikthejnë pozitën e dytë që do ta bënin me fitore, njëherësh të përpiqen ta shtyjnë sa më shumë festën e Real Madridit.

Në anën tjetër, Sociedadi është një konkurrent i drejtpërdrejtë për top-katërshe, pasi ka vetëm pesë pikë më pak se katalunasit.

Lexo edhe:  Mikel Arteta hints how he will replace Gabriel and Rob Holding vs Newcastle

Trajnerët Imanol Alguacil dhe Xavi Hernandez i kanë përgatitur taktikat e tyre dhe i kanë zgjedhur formacionet që do të luajnë nga fillimi.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like