Copyrighted.com Registered & Protected
Home Fokus Tërmet, lëkundje të fuqishme ndjehen në Kosovë

Tërmet, lëkundje të fuqishme ndjehen në Kosovë

by rks2008


Dridhje të fuqishme të tokës janë ndjerë në Kosovë pak momente më parë.

Sipas raportimeve, lëkundjet e tërmetit janë ndjerë në të gjithë Ballkanin, ndërsa epiqendra ka qenë në Bosnjë dhe Hercegovinë.

Sipas Qendrës Sizmiologjike Euromesdhetare, tërmeti ishte me magnitudë 6.0. /GazetaExpress/

Lexo edhe:  Zbulohet se kush është gruaja që po ia kërkon burrit 10 mijë euro për t’i kthyer fëmijët në shtëpi

You may also like