Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Arsenali dhe Manchester Unitedi – Shiko këtu ndeshjen

Arsenali dhe Manchester Unitedi – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Derbi i madh anglez mes Arsenalit dhe Manchester Unitedit do të zhvillohet sot me fillim nga ora 13:30.

Dy skuadrat po luftojnë për vendin e katërt, pozitë që i dërgon edicionin e ardhshëm në Ligën e Kampionëve.

Topçinjtë janë për momentin në pozitën e pestë me 57 pikë sa ka edhe Spurs në vendin e katërt, derisa United janë të gjashtit me 54 pikë.

Lexo edhe:  Milani dhe Atalanta – Shiko këtu ndeshjen

Si vendasit ashtu edhe mysafirët duan vetëm tri pikët nga kjo përballje e cila pritet të jetë tejet interesante.

Arsenali: Ramsdale, Cedric, White, Gabriel, Tavares, Xhaka, Elneny, Saka, Odegaard, Smith Rowe dhe Nketiah.

Manchester Unitedi: De Gea, Dalot, Varane, Lindelof, Telles, Matic, McTominay, Elanga, Bruno Fernandes, Sancho dhe Cristiano Ronaldo.

Lexo edhe:  VIDEO/ Nuk ndalet Lionel Messi, shënon golin e dytë për PSG-në kundër Montpellier

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like