Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Sassuolo dhe Juventusi – Shiko ketu ndeshjen

Sassuolo dhe Juventusi – Shiko ketu ndeshjen

by rks2008


Juventusi është mysafir i Sassuolos në Stadio Mapei për ndeshjen e javës së 34 në Serie A.

Zonja e Vjetër pozicionohet në vend të katërt në renditjen tabelare me 63 pikë, pesë më shumë se Roma që pësoi humbje nga Interi.

Sassuolo është në pozitën e dhjetë me 46 pikë dhe nuk ka ndonjë objektiv të qartë, pasi ndodhet larg zonës evropiane.

Lexo edhe:  Mikel Arteta breaks silence on Granit Xhaka’s controversial interview

Trajnerët Alessio Dionisi dhe Massimiliano Allegri kanë bërë zgjedhjen e lojtarëve që do të luajnë nga fillimi.

Juventusi: Szczesny, De Sciglio, Bonucci, Rugani, Alex Sandro, Bernardeschi, Danilo, Zakaria, Rabiot, Dybala, Morata.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like