Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Liverpooli dhe Villarreali – Shiko këtu ndeshjen

Liverpooli dhe Villarreali – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Liverpooli dhe Villarreali do të luajnë mes vete në ndeshjen e parë të vlefshme për gjysmëfinalen e madhe të Ligës së Kampionëve.

Reds janë nikoqir të “Nëndetëses së Verdhë” në aktin e parë të gjysmëfinales, takim i cili pritet të zhvillohet në Anfield nga ora 21:00.

Liverpooli është i pamposhtur në 10 nga 11 ndeshjet e fundit në Ligën e Kampionëve.

Lexo edhe:  Arsenal warned they have big problem after Tottenham loss due to three players

Villarreali është i pamposhtur në pesë ndeshjet e fundit në Ligën e Kampionëve.

Liverpooli: Alisson, Alexander-Arnold, Konate, Van Dijk, Robertson, Henderson, Fabinho, Thiago, Salah, Mane, Diaz.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like