Home Fokus Biznesmen i njohur – Ky është vëllau tjetër që mbeti i pIagosur nga tragjedia në Klinë (FOTO)

Biznesmen i njohur – Ky është vëllau tjetër që mbeti i pIagosur nga tragjedia në Klinë (FOTO)

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Një v rasje e rëndë ka tronditur sonte qytetin e Klinës.

Derisa një familje ishte duke ngrënë iftar në një nga restaurantet e qytetit, dy anëtarë të saj pësuan në parkingun e restaurantit.

Njëri nga ta u pIagos, ndërsa tjetri nuk u mbijetoi pIagëve të marra.

Lidhur me v rasjen e 23 vjeçarit, Fazli Hoxha dhe pIagosjes së vëllait të tij, Mahmutit, Policia në Pejë konfirmoi më herët për Indeksonline se 5 persona janë arrestuar.

Lexo edhe:  Ky është djali i Nuredin Lushtakut që po kërkohet nga policia (FOTO)

“Tre persona janë arrestuar që dyshohet se janë të involvuar në rast dhe dy të tjerë janë shoqëruar”, tha për Indeksonline Fadil Gashi zëdhënës i Policisë për rajonin e Pejës.

Burime të Indeksonline bëjnë me dije se A.Gashi është personi i dyshuar për v rasjen në Klinë.

Ai është nga fshati Sferrk i Klinës.

Viktima e sulmit: Fazli Hoxha

Lexo edhe:  Temperatura deri në 34 gradë, ky është parashikimi i motit për javën e parë të korrikut


I pIagosuri: Mahmut Hoxha

You may also like