Copyrighted.com Registered & Protected
Home Fokus Dy vëllezërit u qëIIuan derisa ishin në iftar me familje – të dyshuarit i pritën në parking

Dy vëllezërit u qëIIuan derisa ishin në iftar me familje – të dyshuarit i pritën në parking

by rks2008


Pak më parë u raportua për një ngjarje të rëndë të “Ujëvara e Mirushës”, një personit i morën jetën dhe një tjetër u pIagos.

Sinjali ka mësuar detaje të reja për të shtënat me armë te “Ujëvara e Mirushës”.

Sipas burimeve të Sinjalit viktimat kanë qenë për iftar në restorant me familje, kur u përballën me të dyshuarit.

Lexo edhe:  Në ditëlindjen e vjehrrës, Ariana Fejzullahu bëhet me veturë luksoze të vitit 2021 (FOTO)

Personat që dyshohen se i gjuajtën vëllezërit i pritën ata në parking të restorantit, ku eskaloi situata.

Të njëjtat burime kanë bërë të ditur se vëllezërit janë pronarë të një autosalloni në Kijevë të Malishevës.

Ne baze të informatave të para të dyshuarit janë nga fshati Sferkë i Klinës.

You may also like