Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Manchester Unitedi dhe Chelsea – Shiko këtu ndeshjen

Manchester Unitedi dhe Chelsea – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Manchester Unitedi dhe Chelsea zhvillojnë në Old Trafford derbin e Ligës Premier që në orar është pjesë e javës së 37-të në kampionatin anglez.

Djajtë e Kuq kanë mbetur prapa në garën për top-katërshe, me gjashtë pikë prapa kësaj pozite që mbahet nga Arsenali dhee që ka edhe një ndeshje më pak të zhvilluar.

Lexo edhe:  5 Arsenal players who underperformed against Newcastle United

Blutë janë në vend të tretë, me shtatë pikë më shumë se Tottenham Hotspur që po ashtu konkurron për pozitat e para, prandaj kanë nevojë për pikë.

Trajnerët Ralf Rangnick dhe Thomas Tuchel kanë bërë zgjedhjen e skuadrave që do të luajnë nga fillimi i takimit.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Lexo edhe:  Getafe dhe Barcelona – Shiko këtu ndeshjen

You may also like