Home Fokus Një i vdekur dhe një i pIagosur nga të shtënat me armë

Një i vdekur dhe një i pIagosur nga të shtënat me armë

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Një person ka vdekur dhe një tjetër është p lagosur tek Guri i Zi në rrugën Klinë-Gjakovë.

Lajmin për Gazetën Nacionale e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës në rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

“Në 20:43 minuta policia është njoftuar se ka të sh tëna me a rmë zjarri dhe dyshohet për të pIagosur. Me të arritur në vend të ngjarjes, është konstatu se dy persona janë të lënduar. Janë dërguar në Qendrën e mjekësisë familjare pastaj janë dërguar në emergjencën e Pejës. Pas pak kohe, mjeku kujdestar e ka konfirmuar vdekjen e njërës viktimë”, tha Gashi.

Lexo edhe:  Ky është personi që dyshohet se plagosi dy personat në Pejë (FOTO)

You may also like