Home Fokus Pesë të arrestuar për vrasjen në Klinë, ky është i dyshuari kryesor

Pesë të arrestuar për vrasjen në Klinë, ky është i dyshuari kryesor

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sonte në Klinë, ku në afërsi të një restoranti u vra 23-vjecari Fazli Hoxha dhe u pIagosën dy vëllezërit e tij.

Sinjali mëson nga burimet se një person ka vdekur dhe deri më tani janë arrestuar pesë persona të dyshuar për këtë v rasje.

Sipas burimeve të Sinjalit i dyshuari kryesori është Agron Gashi nga fshati Sferkë.

Lexo edhe:  Policët e plagosur në Skenderaj janë Mërgim Geci dhe Enver Smakiqi (FOTO)

Policia në vendin e ngjarjes ka sekuestruar gjësende të rrezikshme si th ika, zinxhir, lopatë, që për Prokurorinë flasin për një “pritë” klasike të organizuar nga të dyshuarit.

You may also like