Copyrighted.com Registered & Protected
Home Fokus “Ma mirë të na kishe marrë sonte me veti tanve”, mesazhi prekës i vëllaut të 23 vjeçarit që u vra në Klinë

“Ma mirë të na kishe marrë sonte me veti tanve”, mesazhi prekës i vëllaut të 23 vjeçarit që u vra në Klinë

by rks2008


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Klinë, ku nga të shtënat me armë mbeti i vdekur një 23 vjeçar dhe të pIagosur mbetën edhe dy vëllezërit e tij.

Viktima raportohet se është Fazli Hoxha nga Malisheva, shkruan Insajderi.

Ata raportohet se kishin dalë për iftar me familje në një restorant, në parkingun e të cilit edhe ndodhi rasti tragjik, detaje këto që nuk janë konfirmuar ende nga autoritetet.

Lexo edhe:  Ja çfarë ndodhi më të fortin që bëri 'llom' vëllëzerit e tij

Një familjar i familjes Hoxha përmes një postimi në Facebook është shprehur mjaftë i thyer me humbjen e tyre.

“Ma mirë të na kishe marrë sonte me veti tanve. Ti ishe shpresa jonë…”

Për rastin deri tash janë arrestuar pesë persona, katër janë vëllezër dhe tjetri është axha i tyre.

Zëdhënësi i Prokurorisë, Shkodran Nikçi në një prononcim për Gazetën Insajderi tha se katër persona dyshohen për v rasje të rëndë e një për dhënie e ndihmës pas kryerjes së v rasjes./Insajderi.org

Lexo edhe:  E madhe kjo: Arrihet marrëveshja 236.7 milionë dollarëshe me MCC-në amerikane

You may also like