Copyrighted.com Registered & Protected
Home Fokus Mbi 5000 persona në varrimin e 23 vjeçarit që u vra mbrëmë në Klinë (VIDEO)

Mbi 5000 persona në varrimin e 23 vjeçarit që u vra mbrëmë në Klinë (VIDEO)

by rks2008


Ju dha lamtura e fundit 23 vjeçarit Fazli Hoxha, i cili u v ra mbrëmë në afërsi të Klinës, derisa mbeti i pIagosur vëllai i tij.

Ai u varros në varrezat e fshatit Gulluboc ku morën pjesë mbi 5000 persona.

Klina.info ka raportuar mbi këtë krim të rëndë, derisa në pranga janë vënë 5 të dyshuar, 4 vëllëzer nga Sferka dhe axha i tyre.

Lexo edhe:  U lidh me Wi-Fi'në e tij, kosovari nxjerr armën ndaj fqinjit

Ende nuk dihen motivet që shtyen drejt këtij akti makabër që ka tronditur opinionin.

You may also like