Home Fokus “Me çu njerin prej iftarit e me vra – Këtë djal paska kush e pret në botën tjetër, po juve që e vratë a ka kush që ju pret”

“Me çu njerin prej iftarit e me vra – Këtë djal paska kush e pret në botën tjetër, po juve që e vratë a ka kush që ju pret”

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Reperi Gold Ag, ka reaguar pas ngjarjes tragjike në Klinë, ku u v ra një 23-vjeçar dhe u pIagosën dy vëllezërit e tij.

Përmes një postimi në Insastory, ai u ka shprehur ngushëllime familjarëve të të riut.

“Me çu njerin prej iftarit e me v ra nuk m‘ka bo vaki najher me ndi. Cili do që të jetë motivi osht jasht çdo norme njerëzore. Ngushëllime familjarëve dhe gjithë atyre që e njohën këtë djalë dëshmori, e ata që e v ranë e marshin dënimin e merituar në të dy botët. Këtë djal paska kush e pret në botën tjetër, baba dëshmorë.Po juve që e vratë a ka kush që ju pret? TMERR”, ka shkruar ai.

Lexo edhe:  Ngritet aktakuzë, prokuroria kërkon dënimin e Dardan Krivaçës dhe Arbër Sejdiut për vrasjen e Marigona Osmanit

You may also like