Copyrighted.com Registered & Protected
Home Fokus Sot varoset i riu që u vra në Klinë, la pas vetes 8 vëllezër

Sot varoset i riu që u vra në Klinë, la pas vetes 8 vëllezër

by rks2008


Fazli Hoxha, i biri i dëshmorit me të njëjtin emër do të varresot sot pasdite. 23 vjeçari u v ra mbrëmë në Vollujakë të Klinës nga një sulm i organizuar nga persona që dyshohet se janë nga fshati Sferkë.

“Njoftim mortorë!

“Të Allahut jemi, dhe tek ai kemi për tu kthyer”

Njoftohen familjarët, miqët, bashkfshatarët se ka ndërruar jetë Fazli Fazli Hoxha

Lexo edhe:  Nuk e keni parë kurrë, kjo është Adelina vajza nga martesa e parë e Sabriut (FOTO)

Varrimi i të ndjerit bëhet sot nga ora 18:00 në varrezat e fshatit Gulluboc !”, thuhet në njoftimin e familjes Hoxha.

I ndjeri la pas vetes 8 vëllezër.

Dy nga ta kanë pësuar Iëndime nga sulmi i mbrëmshëm, por që të njëjtit janë larguar nga Spitali i Pejës duke këmbëngulur të bashkohen me familjen./Indeksonline/.

You may also like