Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Strasbourg dhe PSG – Shiko këtu ndeshjen

Strasbourg dhe PSG – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e xhiros 35 në Ligue 1, në mes Strasbourg dhe PSG.

Tashmë PSG janë shpallur kampion në ligën franceze, por këtë xhiro ata do të jenë mysafirë të Starsbourgut.

Parisi nuk ka nevojë për pikë, pasi janë kamion, por Strasbourgu po sepse janë në luftë për garat evropiane.

Lexo edhe:  Mikel Arteta hints how he will replace Gabriel and Rob Holding vs Newcastle

Mbetet të shihet nëse ekipi vendas do mund të arkëtojë pikë, që do iu ndihmojnë në garën për të marrë pjesë në ndeshjet evropiane.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like